Neler yeni
banner reklam
içerik

YAYINCI BILGILENDIRME | Yayıncı Ayrıcalıkları

jossian

Forum Grand Üyesi
Katılım
24 Tem 2019
Mesajlar
22
Reaksiyon Puanı
45
Puanları
13
Konum
jossian.Location = new Point ( 0, 0 ) ;
Web sitesi
discord.gg
Merhaba, sevgili ForumGrand Sakinleri. Bu konumda siz Yayıncı Adayları veya Yayıncı Olmak İsteyen kişilere bilgilendirme yapmak için bulunmaktayım.
Öncelikle, konuya başlamadan önce şunu söylemek istiyorum. "Discord üzerinde yayıncı mı olunur yahu ?" tarzında sözler söylemeden bi' beni dinleyin. Sunucumuzu boostladık bu da kaliteli bir yayın açabilmeyi sağlamaktadır, bu sadece yayıncılarımız ve izleyicilerimiz hiç bir sorun olmadan yayın izleyebilir/açabilir. Sizlerde daha kaliteli bir yayın açmamıza yardım etmek için sunucumuzu boostlayabilirsiniz.

YAYINCI SİSTEMİ, NEDİR ?
Bu Yayıncı Sistemi, siz genç yayıncılar için hazırlamış olacağımız bir sistemdir. Bu sistemde Discord sunucumuzda yayıncılara özel kanallar açılacaktır ve diledikleri zaman yayın yapabileceklerdir. Üyelerimizi de düşündüğümüzden dolayı herkesin kullanabileceği global yayın kanalları açılacaktır. Fakat bu global yayın kanalları özel yayın kanallarına göre bazı kısıtlamalar ile gelecektir.

1579528644297.png 1579528664740.png

YAYINCI SİSTEMİ, KAZANÇ DURUMU ?
Şuan için sabit bir sistemde çalışan kazanç belirlemedik. Fakat belirli çekilişler, ödüller gibi şeyler ile özel yayıncılarımızı ödüllendireceğiz ve vereceğimiz ödüllerden bir kısmını siz üyelerimize etkinlikler ile birlikte vereceklerdir. Yani sadece yayıncılara ödül yok, onları izleyen kişilere de ödül verilecektir.

1579528603496.png

YAYINCI SİSTEMİNE NASIL KATILACAĞIM ?
İster yayıncı, istersen de izleyici olmak için altın kuralımız Discord sunucumuzda bulunmaktır. Özel Yayıncı olmak için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Hemen pes etmeyin gereken şartlar oldukça basit ve sadedirler. Yapmanız gereken tek şey Discord sunucumuzda destek kanalına bir yazı yazmanız ve talep oluşturmanız, daha sonrasını hiç dert etmenize gerek yok destek ekibimiz sizinle ilgilenecektir.

1579529162855.png

Bilgilendirme, başvuru ve daha fazlası için
DİSCORD: jossian#9923
DİSCORD ADRESİMİZ:
Bu linki/içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Üst