Neler yeni
banner reklam
içerik

Tesla, CyberTruck modelinin çıkış tarihini açıkladı.

Marbleus

Yeni Üye
Katılım
28 Eki 2019
Mesajlar
6
Reaksiyon Puanı
19
Puanları
3
Yaş
19
Konum
turkey
Merhaba değerli forumgrand üyeleri ve ziyaretçiler!

Tesla, elektrikli araç konusunda küresel olarak en önde gelen firma olma yolunda ilerleyen büyük bir firma olarak göze çarpmaktadır. Elon Musk, CyberTruck isimli kamyonun çıkış tarihi hakkında açıklama yaptı. Ancak bunun dışında hiç bir bilgi henüz net değil.


Elektrikli araçlar, hız konusunda kullanıcılarını üzmese de; yeterince uzun mesafe kat edebilecek kadar dayanıklı bataryası olmaması kullanıcıların ihtiyaçlarını yeterince karşılayamamaktadır. Elon Musk, bu konuda geliştirmelerde bulunduğunu söylemişti. Elektrikli kamyon fikri ise, 2017'de ortaya atılmıştı. Elon Musk, CyberTruck'un kasım ayı içerisinde tanıtılacağını dile getirmiştir.


Tesla, Model Y'nin önümüzdeki yıl kullanıcıların karşısına çıkaracağını duyurmuştu. Bunu göz önüne aldığımızda; CyberTruck için bazı belirsizlikler olacağını söyleyebiliriz. Benzer şekilde, Roadster 2 modeli için açıklama yapan Elon Musk, ön siparişler ile beraber istediği geliri ve gündem olmayı başarmıştı. Elon Musk’ın CyberTruck modeli için de benzeri bir başarı elde etmesi bekleniyor. 21 Kasımda Los Angeles Space X fabrikası etrafında düzenlenecek olan bir etkinlik ile tanıtılacak CyberTruck modelinin teknik özellikleri gerçekten merak konusu.
 
Üst