Neler yeni
banner reklam
içerik

Forumgrand - Yeni Ekip Arkadaşları Arıyoruz!

Taha KAYA

Platinum Üye
Platinum Üye
Katılım
16 Ağu 2019
Mesajlar
27
Reaksiyon Puanı
69
Puanları
13
Merhaba sevgili Forumgrand üyeleri, umarım keyfiniz ve sağlığınız yerindedir. Başlıkdan da anlayacağınız üzere ekibimize yeni ekip arkadaşları arıyoruz ve ekibimizi yeniden kurmaya karar verdik, dolayısıyla tüm birimlerin başvurusu açıktır. Günden güne gelişen sitemiz için işini gerçekten iyi kişiler arıyoruz, kendine güvenen ve bizimle çalışmak isteyen herkesi bekliyoruz!


Ekipte boş olan pozisyonlar:

Üst Yönetim:


Denetim Görevlisi
İnsan Kaynakları
Etkinlik Yöneticisi

Yönetim:

Moderatör Şefi
Yazar Şefi

Genel Yetkili Kadrosu:

Kıdemli Moderatör
Moderatör
Deneme Moderatör

Kıdemli Yazar
Yazar
Deneme Yazar

Yukarıda gördüğünüz mevkiler boşta olup, yanlarında parantez içinde bu mevkiler için kaç kişi alınacağı yazmaktadır. Biraz da bu yetki gruplarının görevlerinin ne olduğundan bahsedelim.

Denetim Görevlisi: Denetim görevlisi aslında takım lideridir diyebiliriz, yani görevi takımı yönetmek ve hizaya sokmaktır.
İnsan Kaynakları: İnsan Kaynakları adından da anlaşlılacağı üzere, görevi üyeler ile ilgilenmek ve üyelerin forum içi sıkıntılarını çözmektir.
Etkinlik Yöneticisi: Etkinlik Yöneticileri üyelerimizi foruma bağlı tutmak amacıyla haftada 2 kez forum içi etkinlik yapmak zorunda olan kişilerdir.

Moderatör Şefi: Moderatör Şefinin görevi moderatörleri takip etmek ve haftalık moderatör ekibi raporunu yazıp, denetim görevlisine iletmektir.
Yazar Şefi: Yazar şefinin görevi yazarları takip etmek ve haftalık yazar ekibi raporunu yazıp, denetim görevlisine iletmektir.

Moderatör Ekibinin Genel Görevi: Forum içerisinde moderatörlerin görevi konu ve forum içerisindeki düzeni sağlamak, kural ihlali yapan kişilere yaptırımda bulunmak ve forum üyelerine yardım etmektir.

Yazar Ekibinin Genel Görevi: Yazarların en önemli görevlerinden olan içerik üretme, haftalık en az 4 konu ile sınırlıdır. Yazarlar kendi isteklerine göre 4 konunu üzerine çıkabilir, dolayısıyla terfi oranını daha da arttırabilir.

Denetim Görevlisi Mevkisine Başvuracak Arkadaşlar İçin Not: Denetim görevlisi olmak kolay değildir, genel olarak tüm ekiple ilgileneceğiniz için denetim görevlisi rütbesine başvuracaksanız hem yazarlık hem de moderatörlük tecrübeniz olması gerekmektedir.Daha fazla uzatmıyorum, başvuru formu aşağıda bulunmaktadır, hepinizi aramızda görmekten gurur duyarız.

Kod:
Adınız ve Soyadınız?:
Yaşınız?:
Yaşadığınız şehir?:
Daha önce herhangi bir mevkide başka bir platformda görev aldınız mı? Aldıysanız isimi ya da isimleri nelerdir?:
Başvurmak istediğiniz mevki?:
Forumumuza katabileceğiniz şeyler nelerdir?:
Forum kurallarına hakim misiniz?:
Daha önce ürettiğiniz içerik makalelerinden birinin bağlantısını buraya bırakınız:
Kısa bir şekilde kendinizi tanıtın:
Türkçe dil bilginiz yüz üzerinden kaçtır?:
Discord adınız?:
Eklemek istedikleriniz var mı?:

Başvurularınızı kategorisine yapabilirsiniz, iyi forumlar dilerim.

 

Ekli dosyalar

Üst